AS Maru Ehitus on Maru kontserni tütarettevõte, mis asutati 2000. aastal.

Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetset ja kliendi ootustele vastavat teenust. Tegeleme ehitustööde peatöövõtu, projektijuhtimise ja projekteerimisega. Omame pikaajalist kogemust erinevat tüüpi hoonete ja rajatiste ehitamisel ja projekteerimisel nii Eestis kui ka teistes Euroopa riikides.

Maru Ehituse põhiliseks tugevuseks on mitmekülgsus. Oleme oma kliendile usaldusväärseks koostööpartneriks ehitusprotsessi kõigil etappidel alates ideekavandi väljatöötamisest kuni valmis hoone võtmete üleandmiseni. Pakume ehitusteenust erinevate  koostöövormide baasil vastavalt kliendi vajadustele ja projekti iseloomule.

Kuulume

  • Eesti Ehitusettevõtjate Liitu
  • Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liitu
  • Eesti Kaubandus- Tööstuskoja Liitu
  • Eesti-Rootsi Kaubanduskoja Liitu

Ehitusteenuste osutamist toetab kogenud ja tugeva projekteerimisüksuse olemasolu ettevõttes.

Töökindel juhtimissüsteem ning kaasaegne projekteerimistarkvara aitavad meil avastada suure osa ehitusel ette tulevatest probleemidest juba kavandamistsüklis, mis võimaldab säästa nii aega kui raha. Ettevõtte sees toimuv terviklik projekteerimine aitab ära hoida võimalikke vastuolusid erinevate projektosade vahel, lubab valida läbimõeldud ja optimaalseid insenerlahendusi ning võimaldab kiiresti reageerida kliendi soovidele ja ehitusprotsessis ettetulevatele muudatustele.

Lisaks toetavad ehitusteenust tütarettevõtted: Maru THM, mis teostab hoonete ja konstruktsioonide montaažitöid, Soomes ehituse peatöövõtu tegemiseks on loodud tütarettevõte Maru Rakennus Oy, Rootsis Maru Bygg AB ja Lätis SIA Maru Celtniecība. Kõik see lühendab ehitusaega ning võimaldab pakkuda optimaalset hinda ja kvaliteetset tööd.

sisu-pilt-5

Aastate jooksul oleme kogunud rohkesti kogemusi teras-, betoon- ja kivikonstruktsioonide projekteerimisel.

Maru Ehituse projekteerimisosakond kuulub Eesti projekteerimisettevõtete paremikku. Meie konstruktoritele on usaldatud mitmete keerukate ja vastutusrikaste hoonete projekteerimine. Oleme kogenud teraskonstruktsioonide projekteerimise ja ehituse alasel nõustamisel ning ekspertiiside tegemisel.

Ehitus- ja projekteerimistöödel kasutame vajadusel ka Eesti ühe juhtiva teraskonstruktsioonide tootja – sõsarettevõtte AS Maru Metall- pikaajalist kogemust.

Eesti Ehitusinseneride Liitu kuuluvad meie spetsialistid

  • Tambet Vähi
  • Marko Leemet
  • Kristjan Põldsalu
  • Margo Dengo