Maru PVC hallid

Meist

Oleme tegelenud hallide tootmisega 2008. aastast alates. Maru kontserni ettevõtted tegelevad tipptasemel projekteerimise, teraskarkassi tootmise ning paigaldusega. See annab meile kindluse, et meie teenus on kvaliteetne. Oleme uhked mitmekesiste erilahenduste ja hübriidhallide üle, mida oleme aastate jooksul loonud. Näiteks oleme kliendi soovidest lähtuvalt valmistanud rombikujulise laohoone (Malmerk AS, Valdeku tn). Tänaseks oleme oma klientidele üle andnud üle 200 000 ruutmeetri halle. Kõik meie hallid vastavad asukoha lume- ja tuulekoormustele, tagades projekti ohutuse ja vastavuse regulatsioonidele.

created by dji camera

Teenused

Pakume täisteenust alates tellija vajaduste kaardistamisest kuni halli paigaldamiseni. Meie teenuste hulka kuulub halli projekteerimine, teraskarkassi tootmine, värvimine, vundamendi ehitus ning halli paigaldus. Lisaks on võimalik valmis halli lahti võtta ja teise kohta transportida või vajadusel teostada muudatusi, nagu PVC katte asendamine sandwich paneelidega või halli pikendamine. Hooldusteenused ja katte vigastuste parandus on samuti osa meie teenuste paketist.

PVC hall 2

Vali Endale Sobiv Hall

Töötame tihedalt koos klientidega, et mõista nende vajadusi ja leida lahendusi, mis vastavad nende soovidele, mitte halli enda piirangutele. Halli suurusel ei ole kindlaid piiranguid – see sõltub täielikult klientide vajadustest. Enamasti jääb halli laius 80 meetri sisse, kuid meil on võimekus teha ka suurema avaga konstruktsioone. Enamasti tellitakse hall vaba sildega, mis tähendab, et halli keskel pole poste. Siiski võib vastavalt halli sisule plaanida postide kasutamist ka keskel, nii saab teha väga suure avaga halli ökonoomsemalt.

created by dji camera

Aspekte, millele mõelda:

  1. Ukse Asukoht ja Suurus: Kaaluge hoolikalt uste asukohta ja suurust vastavalt halli otstarbele.
  2. Halli Sisemuse Kõrgus: Mõelge halli sisemuse vaba kõrguse peale, mis vastaks teie vajadustele.
  3. Seinaposti Kuju: Kaaluge, kas eelistate sirgeid seinaposte või kaldega lahendust.
  4. Soojustus: Kas soovite soojustust? See võib mängida olulist rolli halli kasutatavuses.
  5. Ventilatsioon: Kõik meie hallid on varustatud ventilaatoritega, tagades hea õhuringluse ja välistades kondentsvee tilkumise ohu.
created by dji camera

Meie eesmärk on pakkuda kliendile paindlikkust ja valikut. Kui halli suuruse, kuju või funktsionaalsuse osas tekib küsimusi, võtke julgelt ühendust meie ekspertidega. Nad on valmis aitama teil leida just teie vajadustele vastava PVC halli lahendus. Olgu tegemist halli laiuse, pikkuse, sisekujunduse või muude aspektidega – meie eesmärk on tagada, et teie hall vastaks täpselt sellele, mida vajate.

Kõik meie tehtud tööd vastavad asukoha lume- ja tuulekoormustele, tagades projekti ohutuse ja vastavuse regulatsioonidele.

Maru PVC Hallid – Teie usaldusväärne partner PVC hallide lahendustes.

1MV08JUN21A19