5.Karl Storz

Maru Ehitus AS

Ehitus

Maru Ehitus AS on spetsialiseerunud peatöövõtu teenuse osutamisele ja üldehituse projektijuhtimisele. Meie põhitegevusi toetavad 2006. aasta alguses omandatud tütarettevõte OÜ Maru THM, mis tegeleb hoonete ja konstruktsioonide paigaldusega, Soomes ehituse peatöövõtu tegemiseks on loodud tütarettevõte Maru Rakennus Oy ja Lätis SIA Maru Celtniecība.

Meie ettevõtte tugevateks külgedeks on kliendi soovide, keskkonnasäästlikkuse ja tööohutuse nõuete arvestamine, toodete funktsionaalsus ning hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Ehitust viivad läbi kõrgelt kvalifitseeritud projekti- ja objektijuhid, KVVK- , elektritööde- ja projekteerimise projektijuhid. Läbimõeldud ja optimaalsete lahendustega tagatakse objekti valmimise kiirus, paindlikkus ja kvaliteet.

Maru Ehitus AS pakub järgmisi teenuseid

 • Ehituse peatöövõtt
  Ehituse peatöövõtulepingu puhul tagame tööde kvaliteetse ja tähtaegse valmimise lepingulise maksumusega.
 • Projekteerimis-ehitustöövõtt
  Projekteerimis-ehitustöövõtu lepingu puhul teostame lisaks ka projekteerimistööd vastavalt kliendi lähteülesandele.
 • Ehituse projektijuhtimine
  Projektijuhtimise lepingu puhul korraldame avatud arvete printsiibil kokkulepitud juhtimistasu eest kogu ehitus- ja projekteerimisprotsessi.

Kinnisvaraarendus

Maru Ehitus AS omab laia kruntide profiili väga erineva ehitusõigusega, kus oleme valmis rajama just Teile sobiva tootmis- või ärihoone. Meie kinnisvaraarenduse tegevust toetavad Maru Ehitus AS teised tegevusvaldkonnad nagu väga tugev projekteerimine ning ehitusteenus koos oma eriosade spetsialistidega, betoonitöödega, montaažitöödega ja ka metallitootmisega sõsarettevõtted.

Eelnevast tulenevalt on Maru Ehitus AS üheks tegevusalaks ka kinnistute arendus koos partneritega. Kui Teil on mõni sobiv kinnistu, siis meie kinnisvara- ja ehitusspetsialistid leiavad sellele koos parima kasutuse.

Pakutavad teenused

 • Tööstus- ja logistikahoonete arendus
 • Korterite arendus ja müük
 • Arendus partnerluse põhimõttel

Töid teeb Maru Ehitus AS

Maru Ehitus AS

Järvevana tee 5,
10112 Tallinn, Eesti
Telefon: +372 657 5850
E-post: ehitus@maru.ee