Maru Metall AS – juhtiv teraskonstruktsioonide tootja Eestis ning tarnija teistesse Euroopa riikidesse juba aastast 1996.

Oleme keskendunud vastutusrikaste terasest kandevkarkasside tootmisele, pakkudes klientidele täisteenust alates projektieelsest nõustamisest kuni tootmise ja tarnimiseni lõppkliendile.

Tootmistegevus toimub 10 000m² katusealuse pinnaga tehases Ardus, Harjumaal. Tänu järjepidevatele investeeringutele inimestesse, tootmisprotsessidesse ja töökeskkonda oleme suutnud optimeerida tootmisprotsessid tasemeni kus suudame tagada kvaliteetse toodangu konkurentsivõimelise hinnaga.

Maru Metall AS

  • tootmine alates aastast 1996
  • 10000 m2 pindalaga tehas
  • mudelprojekteerimine Tekla Structures tarkvaraga
  • projekteerimistarkvaraga ühilduvad CNC tootmisseadmed
  • 110 kvalifitseeritud töötajat

Kogu terakonstruktsioonide tootmistsükkel toimub meie enda tehases. See asjaolu võimaldab meil tagada kontrolli kogu toomistsükli kestel alates projekteerimisest kuni valmis konstruktsioonide pakkimise ja kliendini toimetamiseni.

Tehase tehniline võimekus on piisav tootmaks kuni 8000 tonni konstruktsioone aastas.

Eksport

Oleme pikaajalise kogemusega teraskonstruktsioonide eksportija eksportides kuni  80% oma toodangust. Ettevõtte olulisemad ekspordi kliendid paiknevad Skandinaavia riikides. Samas tarnime oma toodangut lõppklientidele üle terve Euroopa ning eriprojektide puhul ka kaugemale. Vastavalt vajadusele kasutame auto-, laeva- või rongitransporti.

Oleme valmis rahvusvaheliseks koostööks ja tarnima toodangut lõppkliendile sõltumata osapoolte asukohast ja suhtluskeelest.

Export3