Maru Betoonitööd uudised

NPM magnetitehase betoonitööd Narvas on alanud

Teostame betoonitöid nii kinnisvara arendajatele, tootmisettevõtetele, taristuehitajatele ning ehituse peatöövõtjatele aga need kõige märgilisemad maamärgid valmivad ikka koos sõsarettevõtte Maru Ehitusega!

Oleme alustanud Narvas NPM magnetitehase betoonitöödega ja peagi algamas ka karkassi püstitamine. Meie töövõttu mahtu kuulub ca 400 kannvundamendi rajamine, tehnoloogiliste süvendite nö „basseinide“ ja veemahutite rajamine, ca 20 000 ruutmeetrise tootmishoone  ja 4000 m2 kontoriploki karkassi betoonelementide paigaldamine. Meie tööde mahuks on ca 2100m3 betoonkonstruktsioone ja ca 1100 betoonelemendi paigaldus. Vundamendid ja maa aluste konstruktsioonidega saame ühele poole hilissügiseks ning jaanuari lõpuks on plaanitud karkassitööde valmimine. Meie tööd jätkuvad seejärel ca 24 000 m2 betoonpõrandate rajamisega

Tehases hakatakse tootma elektriautode ja tuuleturbiinide jaoks vajalikke magneteid ning peamiseks turuks on Euroopa. Tehas saab olema omas segmendis Euroopas ainulaadne ja suurim ning omab seetõttu majanduse rohepöördes. Silmeti emafirma NPM poolt rajatav magnetitehas omab olulist rolli nii rohepöörde praktilise ellu viimisele kaasa aitamise kui Ida-Virumaal uute oskust nõudvate töökohtade loomisega.

Maru Betoonitööd- usaldusväärne partner vastutusrikaste betoonitööde teostamisel!