Uudised

Maru Ehitus toetab ka sel aastal rahvusvahelist terassildade valmistamise võistlust BRICO

15.-19. mail TTÜ-s toimuval rahvusvahelisel terassildade projekteerimise ja valmistamise võistlusel BRICO 2017 osalevad esteetika hindajatena ka Tambet Vähi ja Marko Leemet.

Võistlusel projekteerivad ja ehitavad tulevased ehitus- ja mehaanikainsenerid ning arhitektid viiemeetrise sildega terassilla mudeli. Silla elementide maksimaalne pikkus võib olla 1,2 meetrit ja sild peab taluma kuni 1000 kilogrammist koormust. Mudel peab olema kerge, tugev ja lihtsasti kokku monteeritav, kuid samas ilusa ja originaalse välimusega.

Võistlust korraldavad TTÜ inseneriteaduskonna üliõpilased ja sellel osalevad tudengid nii Eesti, Läti, Poola, Rootsi, Itaalia, Ungari kui ka Horvaatia ülikoolidest. Võistlustules on sel aastal 15 tiimi. BRICO võistluse sihiks on Euroopa tudengite sõbralikus õhkkonnas teadmiste ja kogemuste vahetamine, et mitmekesistada inseneriõpinguid. BRICO on üliõpilastele hea võimalus arendada inseneridele vajalikke oskusi – ehitusmehaanika, projektijuhtimine, ajaplaneerimine. Võistlus on eelmise aastaga võrreldes kasvanud kahekordseks.

Kokku on auhinnafondi suuruseks 4800 eurot. Sel aastal pani välja Maru Ehitus omanimelise eriauhinna.

Loe lisaks:
http://www.delfi.ee/a/78188510

http://www.brico2017.com/news/
https://ttu.ee/brico-2017-toimub-15-19-mail