Maru Betoonitööd uudised

Maru Betoonitööde iga-aastane strateegiaseminar toimus sel korral Viljandis

Maru Betoonitööd on igal aastal läbi viinud oma töötajatele strateegiaseminari ja töö korralduse tõhustamise alaseid koolitusi. Ka tänavu võtsime ette traditsioonilise suvise enesearendamise ning sõitsime seekord Viljandisse, et viia koos mentor Raimo Ülaverega läbi koolitus-seminar. Kliendid ja kliendisuhtlus on meie igapäevatöös olulisel kohal, seega vaatasime üle oma käitumismustrid, panustasime suhtlusoskuste parandamisse ning õppisime tundma inimeste arhetüüpe.

Raimo Ülavere: „On üks ütlus, et 90% maailma jamadest tuleneb kehvast kommunikatsioonist. Veel enam, maailma üks tuntumaid psühholooge Alfred Adler on öelnud, et 100% probleemidest tulenevad inimeste vahelistest suhetest. Tundub kehtivat mistahes valdkonnas, mistahes inimestega. Kui see kokku panna üha enam leviva mõtteviisiga ärist ja organisatsioonidest, et me kõik müüme midagi, eelkõige teenust, heaolu, probleemide lahendamist, siis saame ühe hea põhjuse, miks on mõistlik aeg-ajalt rääkida sellest, mida me ise saame ära teha, et meie suhted – kliendiga, kolleegidega ja miks mitte ka lähedastega, oleks paremad.

Sellest vajadusest lähtuvalt kogunesid Maru Betoonitööde inimesed kaheks juunikuu kuumaks päevaks Viljandisse, et jaheda pea ja sooja südamega rääkida suhetest. Et proovida mõista seda, miks teised inimesed käituvad nii nagu käituvad, miks me ise käitume nii nagu käitume. Ja muidugi rääkida sellest, mida siis saaks ise paremini teha.

Nutikad ja toredad inimesed rääkimas keerulistest ja samas põnevatest asjadest, aitäh!“

Lisaks koolitusele on suvisel seminaril oluline roll ka töökaaslastega sotsialiseerumisel, nii ka seekord: lahendasime pead murdvaid müsteeriume Castle Escape põgenemistoas ning nautisime peakokk Toomas Läätse õhtusööki restoranis Schlöss Fellin suvisel terrassil.

Meeleoluka kahepäevase seminari lõpetasime oma ehitusobjekti külastusega. Käisime vaatamas peatöövõtu kosnsortsiumile RandjaTuulberg / Ehitustrustile teostamisel olevat Viljandi tervisekeskuse Tervikum ehitusobjekti, et heita pilk tehtule, tutvuda kasutusel olevate uudsete tehniliste lahendustega ning hinnata kvaliteetset tulemust.