Ettevõttest

OÜ Maru Betoonitööd (registrikood 12051926)  moodustati 2011. aastal  Maru Ehituse tütarfirmana.

Maru Betoonitööde peamised tegevusalad on oma tööjõuga erinevate raudbetoonkonstruktsioonide ehitamine, raketise-, armatuuri- ja betoneerimistööd ning raudbetoonelementide paigaldus ja monolitiseerimine. Ettevõtte meeskonnal on üle kümneaastane erinevate betoonkonstruktsioonide rajamise kogemus tööstus- ja kaubandushoonete, kortermajade ja büroohoonete, energeetikarajatiste, erinevate infrastruktuuri objektide, säilitus- ja puhastusmahutite ning reservuaaride ehitamisel Eestis, Soomes ja Lätis.

Maru Betoonitööde eesmärk on kvaliteetne ning tähtaegne tööde teostamine, kavandades koos tellijaga enne tööde alustamist nende tehnilise läbiviimise ning tagades oma professionaalse meeskonnaga  tööde korrektse teostuse.

 

Maru Betoonitööde meeskond osutab järgmiseid ehitusteenuseid

  • vundamenditööd
  • monoliitsete seinte, lagede, postide, talade, treppide raketise-, armeerimis- ja betoneerimistööd
  • raudbetoonelementide montaažitööd koos monolitiseerimisega
  • betoonpõrandate rajamine

Tööde kavandamisel on võimalus kaasata ka Maru Ehituse projekteerimismeeskond, mis tagab võimaluse leida optimaalsed lahendused ka kõige keerulisemate tehniliste väljakutsete ületamiseks.

Maru Betoonitööde meeskonna käe all on valminud erinevaid betoonkonstruktsioone, nii maa- aluseid kui ka kõrgustesse pürgivaid, nii mahukaid ja massiivseid kui ka skulptuurseid ja detailseid.

Õigete töömeetodite kavandamise ning tööde tehnoloogia ja ressursside planeerimisega suudab Maru Betoonitööd tagada alati betooni- ja montaažitööde kvaliteetse, tähtaegse ja tööohutusnõudeid järgiva teostamise.

MBT põrand