DEPO „DIY“ kauplus

Kirjeldus

Islandile rajatud kahe jalgpallihalli, asukohaga Akranes’is ja Reydarfirdis, terasest kande- ja kattekonstruktsioonid sildeavaga 80 m on vastutusrikas ülesanne iseeneset .

Islandile projekteerides tuli lisaks arvestada kohalike väga suurte tuulekoormustega, mis seadsid hoone konstruktsioonidele tavalisest erinevaid koormusolukordi.

Kirjeldus

Projekteerimistööd hõlmasid endas katlamaja kande- ja piirdekonstruktsioonide projekteerimist. Katlamaja peaprojekteerijaks oli MW Power OY, kes esitas mudelipõhise lähteülesande konstruktsioonide projekteerimiseks. Kogu lähteülesanne ja  konstruktiivse lahenduse väljatöötamine toimis meie poolt hallatud ühtse koondmudeli põhjal. Mudelprojekteerimise abil õnnestus vältida konflikte konstruktsioonide ja katlamaja tehnoloogia vahel ning teraskonstruktsioonide mudel oli suureks abiks ka hoone monteerimisel.

Kirjeldus

Alltöövõtja – teraskonstruktsioonide projekteerimine ja rajamine, kandevpleki arvutus ja paigaldus
Maru THM: teraskarkassi paigaldamine

Maru THM: teraskarkassi ja katuse kandevpleki paigaldus

Kirjeldus

Alltöövõtja – teraskonstruktsioonid ja kandevpleki tarne ja paigaldus
Karkassi projekteerimine, Maru THM: teraskarkassi ja katuse kandevpleki paigaldus

Vundamendi kirjeldus: postivundamendid
Karkassi kirjeldus: r/b postidel terasfermid

Kirjeldus

Kokku 4 halli.

Kirjeldus

AS Maru Metall ja Maru THM OÜ sõlmisid 2016 kevadel lepingu Soome rajatava torusilla teraskonstruktsioonide tootmiseks ja paigalduseks. Leping hõlmab ca 95 T teraskonstruktsioonide tootmist ja pagaldamist. Lisaks paigaldati seinaelemendid, aknad ja katus.

Kirjeldus

AS Maru Metall sõlmis 2015 talvel lepingu Norra rajatava galerii teraskonstruktsioonide tootmiseks ja paigalduseks, mis ühendab üle maantee kahte eraldiseisvat hoonet.