Finnoo metroojaama teraskonstruktsioonide projekteerimine, tarne ja paigaldus

Lohja biogaasijaama teraskonstruktsioonide ja katendite paigaldamine

Tehnoloogiliste hoonete teraskonstruktsioonide ja katendite paigaldus

Tehnoruumi teraskonstruktsioonide tarne ja paigaldus

Teraskonstruktsioonide ja treppide tarne ja paigaldus kolme koolimaja juurdeehitustöödel

Evakuatsioonišahti demonteerimine ja taaspüstitamine

Alajaama mastide paigaldus

Eesti Traat OÜ äri- ja tootmishoone terase montaažitööd

Otaniemi kontorihoone renoveerimine

Kalasatama REDI vabaajakeskuse terase ja katendite paigaldustööd

Lilleküla Jalgpallistaadioni pealtvaatajate tribüün

Staadioni pealtvaatajate tribüünide katteks rajatud katusekonstruktsioonid koos valgust läbilaskvate profiilplaatidega on näide terase kui materjali eelisest luua õhuline ning valgusküllane konstruktsioon. Ehitustööde valmimisel arvestati enne ehitust planeeritud jalgpallimatši toimumisajaga, mis esitas ehitajale väljakutse pealtvaatajad õigeks ajaks katuse alla saada.

Spordirajatiste ehitamisel võimaldab teraskonstruktsioon rajada väga erinevatesse tingimustesse sobivaid lahendusi. Seda tõestavad nii Maru Metallis valmistatud Lilleküla jalgpallistaadioni tribüünide varikatuste tavalisest teraskarkassist erinevad konsoolsed konstruktsioonid kui ka kahe Islandile ehitatud jalgpallihalli kohalikku tavatult suurt tuulekoormust ja Islandi karmi kliimat taluma mõeldud katte- ja kandekonstruktsioonid.

Maru THM: teraskonstruktsioonide paigaldamine

Iru CHP

AS Maru Metall sõlmis AS Merko Ehitus Eestiga 17.augustil 2011 lepingu Eesti esimese ja Baltimaade suurima prügipõletusjaama ehk jäätmeenergia ploki rajamiseks. Leping hõlmab teraskonstruktsiooni tootmist ja paigaldust, mida toodab AS Maru Metall ja paigaldab Maru THM OÜ. Töömahuks on ca 850 tonni teraskonstruktsioone ning lisaks 45 tonni käsipuid, 1300 m2 reste, ca 300 m2 rihvelplaate jne. Umbes 50% kogumahust moodustasid keevistalad ja keevispostid. Projekti suurima tala kogumass on peaaegu 20 tonni. Ehitis saab lõplikult valmis aastal 2013.