• Eesti

RAKU ÄRIPARK

RAKU ÄRIPARK on suurepärane võimalus ettevõtetele, kes otsivad uut tootmis-, lao ja äripinda Tallinnas. Äripargis on kokku kümme kehtiva detailplaneeringuga kinnistut nii suurema kui väiksema pinnavajadusega klientidele. Planeeringus ette nähtud üleehitusõigus annab võimaluse tulevikus laieneda naaberkinnistule ilma probleemideta.

Äripargi infrastruktuuri rajamisega on planeeritud alustada 2024. aastal. Registreerige oma huvi krundi soetamise või hoonete üürile võtmise kohta kontaktivormi kaudu või võtke ühendust Maru Ehituse kinnisvaraarenduse projektijuhiga.

Võimalused

  • Väga hea juurdepääs ühistranspordiga
  • „Võtmed kätte“ lahendused vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele
  • Kinnistu müük + projekteerimine ja ehitus
  • Paindlikud lahendused

Üldandmed

Asukoht

Hõberebase tn 1, 3, 4, 6, 8, 10; Sinirebase tn 9, 11, 13, 15; Nõmme linnaosa,Tallinn

Pindala

Kinnistute kogupindala: 80 614 m2

Maksimaalne ehitusalune pind üle kahe kinnistu: 8700 m2

Sihtotstarve

Äri- ja tootmismaa

Tehnovõrgud

Vesi, kanalisatsioon, elekter, side

AS Maru Ehitus

Tehnopargi arendaja on pikaajalise projekteerimis- ja ehituskogemusega AS Maru Ehitus. Maru Ehituse peamisteks tegevusaladeks on ehitustööde peatöövõtt, projektijuhtimine, projekteerimine ja kinnisvaraarendus. Maru Ehituse põhiliseks tugevuseks on mitmekülgsus. Oleme oma klientidele usaldusväärseks koostööpartneriks kinnisvaraarenduse ja ehitusprotsessi kõigil etappidel alates ideekavandi väljatöötamisest kuni valmis hoone võtmete üleandmiseni.

 

 

Loe lähemalt Maru ehituse kohtaVaata Maru kinnisvaraprojekte