• Eesti
  • Russian

LOOVÄLJA TEHNOPARK

LOOVÄLJA TEHNOPARK on sobilik erinevatele tootmisega ja ladustamisega tegelevatele ettevõtetele. Tehnopargis on kokku neli kehtiva detailplaneeringuga kinnistut, tehnovõrkudega liitumised on rajatud kinnistu piiridele. Tehnopargis valmis metallitöötleja AS-i Favor tootmiskompleks 2017. aasta esimeses pooles ning OÜ Module Techi moodulmajade tehas 2019. aasta teises pooles.

2021.aastal valmis Module Techi tehasele oluline laiendus ning 2023. aastal Favori tootmiskompleksi esimene laiendus. Realiseerimist ootab veel Loovälja 7 krunt suurusega 24166 m2, millele sobiks suurepäraselt kuni 10000 m2 suurune lao-või tootmispind. Tänaseks on oma tõsist huvi rajada viimasele vabale kinnistule näidanud üles mitmed tootmisettevõtted ning kinnistu aadressiga Loovälja 7 on seetõttu  tähtajaliselt broneeritud. Juhuks, kui see peaks lähimal ajal siiski vabanema, registreerige oma huvi Maru Ehitusele saadetavas päringus. Too oma tehas või ladu tõsiste tegijate kõrvale Looväljale!

Võimalused

  • Väga hea ühendus maanteevõrgustiku, sadama ja lennujaamaga
  • Tootmis- ja laopindade suurused 5 000 m² kuni 18 000 m²
  • „Võtmed kätte“ lahendus vastavalt kliendi vajadustele ja soovidele
  • Kokkuleppe sõlmimisest üüripinna üleandmiseni ca 12 kuud

Üldandmed

Asukoht

Loovälja tee 7, 9, 11, Liivamäe küla, Jõelähtme vald, Harjumaa

Pindala

Pindala: 134 755 m²

Sihtotstarve

Äri- ja tootmismaa

Tehnovõrgud

Elekter 2MW, vesi-kanal 200 m3/d, gaas 500 m3/h, side 1 Gb/s

AS Maru Ehitus

Tehnopargi arendaja on pikaajalise projekteerimis- ja ehituskogemusega AS Maru Ehitus. Maru Ehituse peamisteks tegevusaladeks on ehitustööde peatöövõtt, projektijuhtimine, projekteerimine ja kinnisvaraarendus. Maru Ehituse põhiliseks tugevuseks on mitmekülgsus. Oleme oma klientidele usaldusväärseks koostööpartneriks kinnisvaraarenduse ja ehitusprotsessi kõigil etappidel alates ideekavandi väljatöötamisest kuni valmis hoone võtmete üleandmiseni.

 

 

Loe lähemalt Maru Ehituse kohtaVaata Maru kinnisvaraprojekte