Tutvustus

Maru Metall – teraskonstruktsioonide projekteerimisele ja tootmisele spetsialiseerunud ettevõte, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1996.

Ettevõte on tegevusaja jooksul jõudsalt arenenud, olles muuhulgas ka juurutanud ISO 9001:2008 kvaliteedijuhtimise süsteemi.

Ettevõtte ärimudel põhineb täisteenuse pakkumisel, mis omakorda toetub kahele peamisele võimekusele:

1. Teraskonstruktsioonide ja konteinerlahenduste tootmisega ja tarnimisega seotud täisteenuse pakkumine - hõlmab projekteerimist, tootmist ja tarnet lõppkliendile.

2. Koostöö Maru kontserni kuuluvate ettevõtetega: Maru Ehitus (ehitustööde peatöövõtt, projektijuhtimine,  projekteerimine ja konstruktsioonide montaažitööd),  Galv-Est (kuumtsinkimine).

Maru Metalli toodangu saab jagada kolmeks:

1.  Masinaehituslikud konstruktsioonid, mille hulka kuuluvad suuremõõtmeliste masinate terasraamid ja -konstruktsioonid ning konveierid;

2.  Ehituslikud konstruktsioonid, mille hulka kuuluvad mitmesugused kandekonstruktsioonid (fermid, postid, talad) ning muud ehituskonstruktsioonid (kraanateed, raamid, platvormid);

3. Konteiner- ja laagerlahendused, mille hulka kuuluvad mitmeotstarbelised, teisaldatavad "võtmed kätte" lahendused nii militaar kui ka tsiviilvaldkonnas kasutamiseks. MDSC Systems OÜ

Ettevõte on pidevalt täiustanud oma tootmisbaasi Ardus, kus on kokku
10 000 m2 katusealust tootmispinda.
Konteinerlahenduste tootmine ja projekteerimine toimub Tallinnas Silikaltsiidi tänaval ning
Maru Metall ASi turundus-, eelarvestus- ja projekteerimisosakond asuvad Tallinnas Järvevana teel.

Maru Metall on oma tegutsemisaastate jooksul  kujunenud Eestis juhtivaks  teraskonstruktsioonide tootjaks ja arvestatavaks ning usaldusväärseks partneriks ka teistes Euroopa riikides.

Oleme võimelised valmistama 800 tonni teraskonstruktsioone kuus ning 9600 tonni aastas. Seega oleme suutelised olema partneriks ka mahukate projektide läbiviimisel.

Meie pidev kasv on tellijale tagatiseks, et suudame hoida tasakaalu tootekvaliteedi ja suure suutlikkuse vahel. Maru Metall ASi kogenud projekti- ja eelarvestusmeeskonnal on teadmisi erinevatest tööstusvaldkondadest. Oleme valmis klienti nõustama, et tagada konkurentsivõimelise hinna ja lahendustega pakkumisi.

Maru Metall AS on Eesti Teraskonstruktsiooniühingu ja
Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

AS Maru Metall video

Konteinerlahenduste video