Ehitus

Maru Ehitus AS on spetsialiseerunud peatöövõtu teenuse osutamisele ja üldehituse projektijuhtimisele. Meie põhitegevusi toetavad 2006. aasta alguses omandatud tütarettevõte OÜ Maru THM, mis tegeleb hoonete ja konstruktsioonide paigaldusega ning 2011. aastal loodud OÜ Maru Betoonitööd, mis ehitab erinevaid raudbetoonkonstruktsioone, paigaldab raudbetoonelemente ning teostab raketise-, armatuuri- ja betoneerimistöid. Soomes ehituse peatöövõtu tegemiseks on loodud tütarettevõte Maru Rakennus Oy ja Lätis SIA Maru Celtniecība.

Meie ettevõtte tugevateks külgedeks on kliendi soovide, keskkonnasäästlikkuse ja tööohutuse nõuete arvestamine, toodete funktsionaalsus ning hea hinna ja kvaliteedi suhe.

Ehitust viivad läbi kõrgelt kvalifitseeritud projekti- ja objektijuhid, KVVK- , elektritööde- ja projekteerimise projektijuhid. Läbimõeldud ja optimaalsete lahendustega tagatakse objekti valmimise kiirus, paindlikkus ja kvaliteet.

Maru Ehitus AS pakub järgmisi teenuseid

  • Ehituse peatöövõtt
    Ehituse peatöövõtulepingu puhul tagame tööde kvaliteetse ja tähtaegse valmimise lepingulise maksumusega.
  • Projekteerimis-ehitustöövõtt
    Projekteerimis-ehitustöövõtu lepingu puhul teostame lisaks ka projekteerimistööd vastavalt kliendi lähteülesandele.
  • Ehituse projektijuhtimine
    Projektijuhtimise lepingu puhul korraldame avatud arvete printsiibil kokkulepitud juhtimistasu eest kogu ehitus- ja projekteerimisprotsessi.

Töid teeb Maru Ehitus AS

Maru Ehitus AS

Järvevana tee 5,
10132 Tallinn, Eesti
Telefon: +372 657 5850
Faks: +372 657 5851
E-post: ehitus@maru.ee